Fashion mööbel

Äärelinna omavad kõik ootavad erilist mugavust. See ei ole üllatav, eriti kui see on avar, ehitatud «ise»all, oma maitse järgi.Erinevalt linna korteri, kus on palju takistusi teel oma ideaalse kokkulepet ruumide, peamine osa mugavust ja õdusust eramajas muutub mööbel. Just nii, et oma valik tuleb läheneda eriti hoolikalt, ei kaotanud silmist mitmeid uuendusi mööbli kunsti.Mööbel mood täna sai isegi dünaamilisem kui moe riided. Koos stereotüüpidega: «kolm köök kogu elu» ja «üks diivan 10 aastat» — elada on lihtsalt igav. Ja isegi kui mööbel ei ole uus , tema muudavad rohkem up-to-date huvides mugavus, mugavust, stiili, tähtsust — et tunda ennast inimeseks, kes hoiab kätt pulsil moe elu üle. Lisaks on täna hea mööbel — staatuse sümbol inimese, tema positsiooni ühiskonnas. Kellegi jaoks ei tähenda see midagi, ja keegi-on väga oluline.Milano näitus iSaloni määrab «lugu» enamus mööbel show aasta ette ja on huvitatud maksimaalselt tähelepanu.Sel aastal on suur «näituse selgelt kõlasid mõned нотки. Ütleme, must ja valge värv korpuse ja m’mööbel kuidas dominant; rõhku samet polsterdamiseks toolid ja diivanid; pähkel rolli kõige populaarsem puit. Kuigi, muidugi, värvigamma ei piirdunud valge ja must (moe-punane, roheline, lilla, sinep; soovitud geomeetriline joonis, klassikaline lille ornament); pähkel, kuigi kohal oli peaaegu 80% tootjatest, siiski oli lahjendada ja teiste tõugude puu ; samet võistelnud плюшем ja firma «versace» tutvustas diivan (mudel 2008, kus veel ei ole kataloogis) nahkpolster valmistatud spetsiaalselt töödeldud siid, mis ei kirtsutama, ei mädane, on võimalik lihtsalt «ei märgata» aine ja pritsmed talle kohvi või langes põlevat sigaret. Tahad olla moodne mööbel —  tähelepanu arve. Nahk muutub moes ainult olles, kuidas vatne tekk, või siis läbides protseduuri laser perforatsioon või «mööbli augustamine» — geniaalne neetide ja nupud, Swarovsky kristallid jne. Kangas püüavad kaunistus kulla ja hõbedaga.

moodne mööbel

Kuid kõik need üksikasjad on kahvatu enne kõige peamine trend moes sisustus kodus: oluline ei ole mitte ainult sellest, mida on tehtud ja kui  mööbel, kuid milline see oma kuju ja funktsiooni. Kõige moes mööbli esemed täna on — tool, kodus (mitte rannas) lamamistoolid, erinevaid variatsioone teema тахты, raamaturiiulid, ladustamise ja riietusruumid, samuti diivanid, peamiselt üksus formaadis. Muide, moodulid — see on eraldiseisev mööbel, lihtne liikumine käed ja erinevaid mööbliesemeid, millel совмещенной funktsioon. Kuigi m’mööbel on rohkem teine on moodulne — selle abil on tänapäeval võimalik luua ning üks tuba kõige erinevamad «maastikud».Ladustamiseks vastu võetud lamineeritud lakitud viimistlus: läikiv ja elegantne, need omakorda atmosfääri ruumid. Suur hulk riiul raamatute ja riiulid väga erineva kujuga ümber müüdi müüt, et eurooplased ei meeldi lugeda, vähemalt nad листают fotoalbumeid, miks muidu nii tuntud firmad.Beats riiulid uue põlvkonna erinevad: iseloomulik asümmeetriline tükke pulke erinevates punktides seina süsteemi kombinatsiooni pikkade ja lühikeste või kitsaste ja laia riiulit. Mõned nagid kuni selle aastani said suletud klaasidega, mis on võetud lisavarustusena, ainult väga piiratud koguses. Raamaturiiulid mõned ettevõtted enam olla omaette — nad on muutunud osa… diivanid ja toolid!Ja firma Driade tutvustas seninägemata varem mööbli ime: raamatu hammas, peegel ja plakat korraga.

moodne mööbel3

Ütleme, stand tehase Poltrona Frau märki mitte ainult leitud ebatavaline võtetega, kuid lähenemine disain mööbel. Garderoob — kõigi korral detailidega, seejuures on võimeline laabub lasta suur, kuid siiski kohver, metallist nurgad; on sama, kuid rohkem kompaktne kapp-sahver, mahub isegi baar söötmistool.Koos ladustamise ja tsoon on inter’ери nüüd обов’kindlasti peaks olema mööbel, kus saab tunda ennast nagu rannas või muru. See on eri liiki, lamamistoolid, rippuvad kiiged. Tool-lamamistoolid elutoad nagu moodne teema kõlasid veel paar aastat tagasi, ja nüüd on nad lihtsalt leidnud paremat vormi: muutusid veelgi suuremad, m’mida ja.Suur hulk variatsioone teemal (midagi m’mis on suur, sageli asub otse põrandale) pani tootjad mõtlema, et anda võimalikult palju erinevusi sugulastele tahta- diivaneid.Kõige olulisem mark uue diivan — on olemas jalad. Palju aastaid põhjalikult seisis põrandal, diivanid nüüd ei flitting — selline kergus annab neile see väike triipkood jalad.-Eriti märgiti asjatundjatega keerab tooli Moore vastavalt enamik nägid teda ajalukku disain XXI sajandil. Istmed, mis meenutab kuju cup või lill kallad, lihtsalt keerleb ristkülikukujuline platvormi, pakkudes kasutajale» kogeda uusi aistinguid. Moore on valmistatud lakitud nailon pronksiajal või valget värvi.Mood on tool ei saa selgelt kirjeldada — kokku tool kujul värve ja kestad, muna kuju või thrones, laiade käetugedega või peaaegu täielikult nende puudumine, suuri ja väikseid, kes seisavad kindlalt või kiiktoolid… Peaasi — tool peavad olema kodus; on soovitav, et nad on mugavad ja ei kannatanud kasside-koera sissetungi ja kõik see meeldiv silmale. Seetõttu tasub valida ei antud tugitoolid ja trendikas, mis peaaegu kindlasti on just sellised.Tuleval aastal võib nimetada ajastu kõrgpunkt  tuba. Ja kui linna korteris raske leida koht avar garderoob, maamajas neid on tavaliselt mitu. Seda enam, et diktaadi alt mööbli, moe ja ruumi magamistuba, ja seda enam, et ruum on elutuba ei tohi olla ülekoormatud sisustus — ainult minimaalselt! Garderoob täna on — nagu riik riigis. Võib julgelt rääkida inter’jer garderoob, kuigi ta ise on vaid osa inter’jer. Terve maailm on erinevaid seadmeid, et mahutada riided, jalanõud ja aksessuaarid, «maandumise kohati» — mitte proovida sama kingad seistes… Sageli walk-in muutuvad koht посиделок koos sõbranna ja tutvustamine varustus kaasas hea rääkida. Nõudlus tekitab pakkumise: täna valida garderoob võib olla lõpmatult pikk…

moodne mööbel4

Kuna täna on ostja puhkemaja помолодел (mitte ainult keskmine ja vanem vanus tõmbab elada vabas õhus), siis on ka moodsad kroonist ka ei ole обов’on kindel, et tuleb. Noored on eriline tunne tähtsust. Mingi vaist ütleb neile: » väita, on just see. On Milani näitusel eriti meeldiv töö Aimee Less — Сorset ja Juki, esitatud raames seista Art Center College of Design. Kui toolil Сorset nöörimine on vaid vastuvõtuga, siis Juki ta — element. Muide, viimane mudel sobib mõiste mööbel «uue » — inimese maailma, космополита, kellele on sageli kolida. Selline mööbel on lihtsalt ja võttis ära…Laud koosneb kahest osast töö Andrew Taylor — näide tõlgendusest noorsootöö üksuse põhimõte, et mööbel. Seda saab teha kahe tööpäeva lauast, kui toas on kaks omaniku sülearvuti, näiteks, ja saab kasutada nurgeline laua — nii see võtab vähem ruumi. Milano mööbel salong — tegevus, aasta jooksul on pikisilmi oodatud kõik, kes on seotud maailma loomine inter’jer. Nagu lumottu, sõidavad ISaloni 2007mooble, disainerid ja need, kellele on oluline, et ei jäta uute trendide on raskes maailmas on mugavalt kodus, kontoris või hotellis. «Võttes õhtusöömaaeg» loova vaimu, nad naasevad koju, täis värskeid vaateid kõrge mood ja uskumatu energiaga selle näituse.

moodne mööbel5

Teie Home System OÜ    www.pinglaed.ee

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *