Klassikaline žanr: must ja valge

Must ja valge, nagu eraldi ja koos, peetakse klassikaks peaaegu kõigis valdkondades meie elu, kuid siin on disain elamu… asjad võivad teeb hoopis teisiti.

Üldiselt üsna harva, musta või valge värvi kohtuvad inter’ери puhtal kujul. Esiteks, see on wops’on seotud tuttavad stereotüüpidega: must — liiga sünge ja lein, valge — steriilne ja ebamugav. Teiseks, tavaline vene inimene põhimõtteliselt  ja ebatavaliselt kasutada midagi неординарное seadme enda kodu. Aga seal on palju huvitavaid hetki, wops’mis on seotud konkreetsete omadustega need värvid ja nende psühholoogiline mõju, et saab aidata teil õigesti vormistada oma inter’ep praktiline ja esteetiline seisukohast. Psühholoogia. Suur hulk must värv on väga tugevalt vajutades ja pärsib meie närvisüsteemi. Ta on tajutav ka meile raske ja võib kohandada inimese melanhoolia ja pettunud, ennekuulmatut privaatsust ja isoleerida ümbritsevast maailmast. See miinuseid must. Alates plusse saab esile tuua järgmist: see värv võimaldab  vaimsete ideaalide, selle abil saab ennast välja väljaspool sebimine ja keskenduda lahendada keerulisi ülesandeid või sisemine kriis. Must on üsna klanitud ja seksikas ja samal ajal tundub asjalik ja tõsine. Arvatakse, et must värv on stiili ja kuulturne, nagu ta kaitseb kogu värvigamma labane värvid. Valge värv kohe tekitab positiivseid association, sest see on puhtus, valgus, hellust ja süütus. Ta on alati inspireeriv, aitab inspireerib teatud usku ja annab vabaduse. Valge annab inimesele avatud funktsioone, eemaldab takistused ja võimaldab tajuda maailma kogu selle mitmekesisuses. Aga kui valge ümber on liiga palju, see on tühjus hakkab hirmutada, on loodud külmatunne ja üksindust. Valged asjad teevad naha palju õrnem, seega tapeedi kindlasti meeles valged pleedid  ja katab magamistoas või valge mantel või rätik vannituppa. Soe valge värv loob rahuliku ja rahulikku keskkonda puhkamiseks ja külm soodustab aktiivset meeleolu ja asjalik suhet.

pinglaed must

Füüsika. Musta värvi visuaalselt vahemaad kohta’objekt ja vähendab seda. Must on väga tugevalt neelab valgust, vähendades seeläbi ka ümbritsevasse ruumi, nii et see ei sobi kitsad ruumid. Ja siin osad ja väikesed lennukid ta on just see, mida vaja. Must on kõige parem tundub vertikaalsetele pindadele, nii et iga värv on vertikaalne tundub lihtsam. Valge värv visuaalselt avardab ruumi — see on suurepärane lahendus väike tuba. Valge võimeline maksimaalselt hästi peegeldavad päikese-või kunstlik valgus, mis tähendab, et valges ruumis on alati palju kergem ja teised värvitud detailid välja näevad heledam.

Black & White.Must ja Valge  Kombinatsioon must ja valge sisemuse’ери üldiselt tekitab positiivne, dünaamiline mulje, nagu striping päeva ja öö, valguse ja pimeduse, nagu tavaline «sebra» elu. Valge ja must — nagu algus ja lõpp — püsiv sümbol inimeste olemasolu. Selline lähenemine on alati peetud stiilsete ja aktuaalsed igal ajal. Klassikaline stabiilsus loob kombinatsioon mustad toonid alaosas, kus pinna-ja valge — üleval (aga kui teha vastupidi,’ilmub tunne ebastabiilsust).

Must ja valge erinevate ruumide

Köök. Must siin näeks ebamugav ja tume. Absoluutselt valge köögis on täiesti kadunud söögiisu, ta muutub jahedaks, ei tunne kodu mugavamaks. Nii et olenemata sellest, kuidas sa tahad teha see koht, tume või hele, siia on vaja teha täiendavaid elavat puudutab. Aktsendid sooja tooni kujul lisab mööbel, plaatides, polsterdamiseks toolid ja igasugu kraami (nõud, maalid, salvrätikud, põrandamatid) loob mustal taustal tunne elu kodus ja valge — optimaalset puhtust ja mugavust.

Elutuba. Must ja valge  elutuba — tavatu lähenemine, kui sa oled üksik hunt ja soovid üllatada oma sõpru järjekordne stiilne omadus. Ja kui seal elab seitse’i lastega, eelistab lõbusad pühad ja sõbralik pere käsitööõhtud, siis, kahjuks, kerge suhelda ja ilus meeleolu must, siis ei liitlane. Kui elutuba on valge — kohe muutub kerge ja väga ruumikas, kuid jahe ilma meeldejääv tarvikud. Ja veel  selle puhastamist.

Lastetuba. Lapselik must värv on kategooriliselt vastunäidustatud — lapsed, lase juba teismeeas, on väga õhuke ja mõjutatav iseloomuga. Seega ei ole vaja võta nende värvide elu ja normaalse elus emotsioone, isegi kui teie laps tuleb mingi soittokunnan vagunid muusika allavoolu ja nõuab pimedas interjööri. Valge värv on märgatavalt осветлит ja teeb puhta laste ja eriti tütarlapselik tuba. Aga kui seda on palju, võib see jätta tunde, et haigla palatites — nii psühholoogid soovitavad suur see summa ei ole siin jälitama.

must ja valge

Magamistuba. Magamistoas must, ühelt poolt võib pigistada tõttu väike ruumi, teine aga, vastupidi, luua hulljulgest, ei puudub seksuaalsuse atmosfääri. Valge värvi — väga õrn ja m’mis sobib hästi ka selliseid kohti.

Vannituba. Must vannituba — originaal liikuda. See on stiilne ja alati puhas. Kuid kinnises ja pimedas ruumis saab tõesti hirmul olema, ja vaevalt, et see annab teile rõõmsameelsus hommikul. Puhta valge vannituba sulle oleks selge, kuid külm ja väga ebamugav.

Kabinet. Must  ja valge kabinet — liiga sünge, avaldab survet külastajaid, kuid aitab kasulik neid mõjutada. Kui sa oled mees, mitte sünge ja ei ole raske elu, üksi sellises kohas siis on ebatõenäoline, et oleks tore. Ja siin on valge oleks vihjata partneritele oma peapööritus, kuigi kui sa oled mees, loominguline ja tee seda mitte üksnes ise, on lihtne loob teile soovitud luule või muusika lad.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *