Kuidas puhastada pinglaed?

Pinglaed — revolutsiooni sisekujundus. Nad tunduvad tore taustast paigutus, luua täiendavaid mõju ruum, vastupidav ja peaaegu ei ole vaja hoolitseda. Kuid see ei välista tõenäosus ebameeldivaid olukordi, kui kepposia lapsi või ei avatud šampanja rikkuda ideaalne pilt, mis viib välimus laigud venitada lakke. Sel juhul õiglane perenaine midagi jääb vaid — relvastatud vajalikud vahendid, et puhastada ja alustada tööd tagastamise originaal lakke valgust ja puhtust.

  1. valt ilma jätta sära .
  2. Kuigi puhastus käed ei tohiks heliseb ja heliseb, mis võib kahjustada ka õrn läikiv pind.
  3. Mingil juhul ei tohi kasutada märgpuhastamist venitada lagi pesuaineid ja puhastusvahendeid, mis sisaldavad abrasiivseid või atsetooni . Ideaalne variant teie puhul -tavaline seep ilma keemiliste lisandite ja värvid . Muidutõttu oma labors võib olla üsna vastupidine ootustele . Autor vabanedaplekke , siis lootusetu jama läige või tekstuur, mille tõttulakke võikorts on mingi sügav kahju , et ei saa edasi tagasi .
  4. Ärge kandke liiga palju füüsilist pingutust puhastamisel laed . See võib vigastadapinnale . Puhasta pehme ringjate liigutustega , vältides surudes pinnale või venitades . Lõpus pühiravida kuiva lapiga või mikrokiust lapp , et välistadatõenäosust jälgi seebijääkide .

Kunavahendid puhastamiseksläikiv Pinglaed võib kasutada ka spetsiaalset pihustid , et vähendadariski kahjustadaläikiv pind . Ärge püüdke Poolalaed ei ole selleks otstarbeks määratud . Kuid pärast tööde lõpetamist tuleb pind puhastada ammoniaagi , mis on edukalt toime tullaabielulahutuse ja taastada algne läige laed .Kuigi tootjad ja kuulutadavõimalust mehaaniline puhastus pinglaed  tolmuimejaga , siis on parem mitte riskida selle kergesti deformeeritav pindlakke ja vajadusel puhastadaämblikuvõrgud nurkadestavaliselt pehme lapiga . Lisaks kõik filmid onlagi anti- staatiline kate, mis kaitseb neid tolmu settimise ning teil kaob vajadus pidevat hoolt oma laed .
Ravida hoolikalt oma pingeid laed ja aastaid neil rõõmustab teid oma peent sära ja täiuslik, hoolitsetud vaade! Enne puhastamist kontrolli tootja juhiseid kui võimalik pesta laed installitud korter.Eksperimendid pesuaineid, mis ei vasta konkreetse materjali, tulvil pöördumatuid tagajärgi värvuse muutused või värvuse muutust longus venitatud lõuend. Kõige sobivam neutraalne, hästi vahutav vedelik preparaate nõudepesija või aknad.See odavam.

Veidi kallim, kuid ohutum ja tõhusam eriline pihustid pesemiseks Pinglaed, mida saab osta igal supermarket.Nende hulka kuuluvad ammoniaak ja antistaatilised ained.Alkohol-eriti efektiivne kui pesu läikiv laed ja antistaatiline värskendav tolmu omadused kangast.Sest läikiv lagi saab osta spetsiaalse poleerimisvahendid, mida kohaldatakse pärast pesemist ja kuivatamist.Valides veenduge õpib kiri sildil, mis on mõeldud pesemiseks film katted. Enne pesuvahendi on vaja testida selle vastavust materjali oma lae.Selleks, pane see tema väike maatükk silmapaistmatu koha.Kui pärast kuivatamist vasakul plekke või lahutus, seda saab kasutada.Lõpuks, arvestades, et harja pesemist film materjalid ei ole soovitatav, ainult pehmet mikrokiudriiet, lapp,siidiselt pehme kiud või trahvi käsna.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *