Magamistoa disain — pinglaed

Magamistuba — kõige tähtsam ruum majas, sest seal inimesed veedavad kolmandiku oma elust, et taastada jõudu. Alates sellest, kui hästi me magama, või pigem magame, sõltub meie meeleolu, enesetunne, töövõime kogu päeva vältel.Kui jõuate tagasi kellelegi külla, siis näitavad kõik peale magamistuba. Enamikul juhtudel on see suleti autsaider silmad: siin on varjatud intiimne maailma meistrid, see on nende templisse armastus, kus päevast päeva nad annavad terve erinevaid tundeid. Ilmselt magamistuba — ainus elamispinda, kus eranditult kõik on tehtud teie endi huvides lemmik. Peaosas siin ette mugavuse ja individuaalsust omanikele.Siin aitavad meie pinglaed. Läikiv pinglaed joonistusega. Teistes eluruumides mõnikord saab mugavalt ja ohverdada — prestiiži huvides, et muljet ja lööb hulka. Selline lähenemine on sageli kasutavad vormistamisel elutoas ja esikus. Köök ja vannituba prestiiži ja mugavust, tavaliselt esineb võrdselt. Põhjus selleks — kõrge areng kaasaegne disain: kui prestiisne kodumasinad, seda ta tavaliselt on mugavam kohaldamisel. Kui inimene magab, tal on täiesti ükskõik, milline olukord ümbritseb voodi: peaasi, et oleks m’pehme, mugav, soe. Kuid ärgates, on meeldiv, veidi avada silmad, näha pilti, kus hing rõõmustab. Sama kehtib ka õhtuse aeg: sest und me paneme ei ole koheselt. Mõned enne magamaminekut lugeda, televiisorit vaadates. Kui kiiresti suudame lõõgastuda ja maha rahuneda ja siis magama, määrab suures ümbritsevat keskkonda. Olulist rolli mängivad puhtust ja korda magamistuba: neist sõltuvad otseselt enesetunnet omanikele. Seega ideaalne atmosfäär on see eeldus eeldab füüsilist ja visuaalset mugavust.

magamistoa

Normaalsed tingimused ühiselamus viitavad sellele, et iga liikme seitse’* pidev magamiskoht, vaid parem on eraldi ruum. See võib olla mistahes suuruses, mis paljudel juhtudel sõltub arvu voodikohtade. Tema proportsionaalselt rohkem piklikud, kui teistel tuba, kuid sügavus ei tohi ületada topelt lai. Minimaalne pindala magamistuba ühe — mehe-mitte vähem kui 8 m 2, kahe — vähemalt 10-12 m 2. Tema ei tee pääsla ja koht ise vaikne osa korteri. Maamajas magamistuba enamasti võtavad teise või mansandri korrus. Valides ruumid magamistuba on vaja arvestada suunda aknad: parim — ida ja lõuna poole. Aknad tuba, mis on orienteeritud läände, kaasa ruumide ülekuumenemist suvel. Kui seade magamistuba eramaja akende suurust võib olla mis tahes, kuid normide suhtumine ala valgus avatäidete (переплетами) elutoad, et ruudu soo ruumides peab olema väiksem kui 1:8; mansandri korruseid -1:10. Saab teha proekti sisselõiked rohkem ja isegi остекленную seina põhinev aed. Majutus akende ja uste avade kaudu, palett, kujunduslaadi, paigutus lisab ruumi, mööbel ja aksessuaarid, haljastus — kõik see tähendab luua ainulaadne, individuaalne inter’sisekujunduse, mis vastab tema maitsele elanikku. Reaalsus on tänasest näitavad, et eraldi ruumi magamiseks paljudele peredele endiselt pipedream.

Interior design —  magamistuba sõltub omadusi paigutuse ja iseloomu oma peremeest. Interjöör väike magamistuba sõltub ka täiendavaid ülesandeid, mis talle on usaldatud. Stiilid inter’interjööri magamistuba on väga mitmekesine. See võib olla magamistuba stiil on minimalistlik, mis on kõige sagedamini on omane meestele. Kuigi päritolu stiil — jaapani. Selline magamistuba võivad soovida inimesed, kes eitavad kõik, mis on üleliigne ja väsinud arvukus muljeid. Need inimesed eelistavad interjööri  magamistuba. Tapeet on tavaliselt beež, must-valge või hallikas-valged toonid. Lisada saab ere rõhku. Ideaalselt sobib see stiil on väike tuba. Inter’sisemuse magamistuba 12 m ei leia mingit kaunistus. Minimaalne mööbel, tapeet pastell toonid, läbipaistvaid kardinaid ja sinu tuba заиграет erinevaid värve ja värvid. Disain magamistuba 12 m stiilis minimalistlik — see on ainus õige lahendus. Ja valge, hall, roosa ja lilla värvi nõuetekohase valgustuse võimaldab nägema meeldivaid unenägusid on maagiline ruum. Kui soovite panna pinglaed , siis anname teada, et parem panna värviline matt + tase ja valgistid. Interjöör  magamistuba 12m stiilis range minimalistlik saab kergelt lahjendatud dekoratiivsed полочками, tumedate pindadega sees, et kui kohaliku valgustatud iga riiulil loob suurepärase kompositsiooni, mis võib olla tähelepanu keskmes. Kui juba jutt puudutas valgustus, pange tähele, et selles küsimuses on võimalik taganeda minimaalsed  lahendusi. Magamistuba disain 12m kaunistatud väikeste tuled seintele, mis võimaldab valguse levimist ruumis, magamistuba justkui eikusagilt, teeb see ruum suurem ja laiem. Saab paigutada nii magamistoas ruumikas kapp-kupee koos peegli ees pinnale. Peegel, kui on teada, et visuaalselt suurendab mõõdud tuba. Tühja seina lähedal see peaks soovitavalt olema eemal voodit saab riputada reproduktsiooni tuntud kunstnik, et on märk sellest, rafineeritumalt peremehe magamistuba. Ja saab riputada jälle saanud mood вышивку, valmistatud oma kätega. Täna kunst meie vanaemad on tagasi uue kvaliteedi: mustvalge ja contour tikandid, sulab mingi müstitsism, palju räägib teile. Ei taha kapp-kupee? Saab selline väike tuba panna massiivne peegel kallis ääristatud.

magamistoa1

Stiilid interjööri magamistuba võib olla ka teistega. Kui oled romantiline ja hinges on pidev kevad, siis on parem vormistada püha pühade — magamistuba romantiline stiil. Noorpaaridele ideaalne lahendus on magamistuba,  vannituppa, kus saab rakendada paaris . Lisab intriig, suur peegel vannitoas mullivann. Ja mõnutunne saab lisada, kasutades mängu värvi. Kirg annab punane värv. Kuid, et mitte seda kogeda, psüühika, saab pom’pehmendada see roosa, oranž, lilla  lilled. On võimalik vormistada magamistuba rahulik heledates toonides ja särav jätta kardinad, lambivarjud, jalamatid. Pinglaed.

Me saame aidata Home System Oü pinglaed  www.pinglaed.ee

image

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *