Plaatide 3D interjööris

Iga päev sisekujundus, kaasa arvatud vannituba, kasutavad üha uusi tehnoloogiaid.Üks selliseid uuenduslikke lähenemisviise ruumikujundus on kasutada plaadid mahulise pilti.Neid nimetatakse plaadid 3D efekti.Tänu need plaadid, mida saab luua unikaalset, stiilne ja väga ilus disain vannituba.3D efekti aitab elavdada valitud pilti ja leia ennast teises maailmas. 3D-plaatide — on ennekõike tüüpi fassaadi materjal, mis tavaliste plaatidega, mis on rakendatud mitu kihti polükarbonaadist ja mingit pilti.Need kihid luua toime kolmemõõtmelise kujutise .plaatide 3D saab seinale, põrandale ja isegi lakke.Laes, see võib simuleerida hägune või selge taevas;põrandal — tekstuur loodusest, nagu muru kaste tilgad, liiva või lõkse;ja seina ruumi saab kuvada kogu linna, metsa või väljale laiali horisondi jms . lja kujul veealuse maailma oma mitmekesise elanikku.Sarnased maalid 3D-plaadid nii ere ja selge, et nad on loodud abiga interjööri, on rabav oma realismi ja annab meeldiv tunne.

3d plaat2

Plussid

eelised 3D-plaadid palju:

 1. Nad on sama positiivne omadused nagu keraamiline plaat,st on vastupidavad, vastupidav niiskuse, tulekindel ja hügieeniline.
 2. Korrus mudel, pealegi on väga vastupidav kriimustustele.Nad taluvad kuni 200 kg 1 cm2.
 3. 3D-plaat saab mõjutada visuaalset-ruumitaju sees.
 4. Variety disaini võimalusi ruumide nende abiga on nii suur, et luua oma eksklusiivne ja väga ilus disain oma valik lihtne.
 5. Nad on vastupidavad.Vastavalt mõned tootjad, 3D-plaadid võivad kesta üle kümne.
 6. Need tooted on hügieeniline: nad ei kujuta hallituse, ja nad ei aidata kaasa seente ja teiste mikroorganismide.
 7. 3D-plaadid on üsna vastupidavad erinevatele pesemis-, sh agressiivne.
 8. täiesti allergia.
 9. Nende pind on libisemisvastase iseloomu.

Miinuseid

 1. 3D-plaat saab panna ainult täiesti tasandada pinnast.Tänu rikkumisi ja puudusi seinale või põrandale visuaalset efekti maht võib kaduda või moonutatud.
 2. Seda ei tohi lõigata ega uukladyvat painutada üle 2 kraadi.
 3. plaadid ei saa kasutada välisilme kaunistamiseks kodukaunistamise ja hooajaline elav kodudes, mis ei ole talvel soojendusega.

3d plaat1

Kuidas toota?

tootmise 3D mikro-plaadid kasutada tehnoloogiat.Sisuliselt on see tehnoloogia on see pind plaatide kantakse tavapärasel mitu erilist kihid on võimeline kaitsma ja luua mõju dünaamiline muster.Kõigepealt aluskihi kantakse polükarbonaadist.Polsterduskile kiht kantakse siis, misjärel pind on kaetud peegeldava kile pilt.Üle näitaja on rakendatud superprozrachny kiht, mis täidab ülesannet objektiivi.See on see muster kiht ja teha mahukas.Suurema tugevuse toodet kaetud kaitsekihti shockproof.See kiht vähendab seadme kulumiskindlaid ja pikendab selle eluiga.

Näpunäiteid valimine

ole soovitatav võtta väike vannituba liiga värviline 3D-värvi plaadid, sest arvukus laike heledaid ja ere dünaamiline pilt võib jääda mulje, tiheda tuba. ka soovitatakse olla ettevaatlik valik tarvikuid, nagu iga objekti saab skrast veidi rohkem ruumi. Suuremate vannituba saate kiirenemist plaadid laia värvipaletti erinevaid vorme ja interjööri. Peaasi on mitte unustada mõõdukuse ja maitsemeele.Oluline on, et kõik elemendid interjööri harmoonias üksteisega.

Technology millega

protsessi ees ruumi 3D-plaat veidi erinev fassaadi protsessi standardse keraamilised plaadid.Asetage 3D-plaat saab ise, kuid saate abiga spetsialistid.

enese kokkupanek plaadid, mida vajate:

tagada täiesti tasane seinad ja põrand.Veenduge, et pind oleks täiesti kuiv ja nesypuchaya.

Valmista silmitsi tooteid.

Valmistage segu, mille abil saad liimi plaadid seinale või põrandale.Segus, tavaliselt peab olema kohal silikooni, tsement või kips.Plaadid võib paigaldada abiga kahepoolne teip.Ja põrandakütte süsteem kasutab kuumuskindel segu. Kui teil on kavas paigaldada valgustus vannitoas, eelregistreerimist elektritööd. Sel juhul on sul vaja paigaldada juhendid, mis saab siis kinnitage plaat.Juhend tuleb lõigata materjale nagu polükarbonaadist, akrüül- või PET. Pärast paigaldamist juhendab võite alustada paigaldamist 3D-plaadid.Kui millega plaadid tuleb jätta nende vahele väike vahe umbes 3-4 mm.Selle eesmärk on tagada, et pilt on «liikunud alla» erinevuste tõttu summa plaadid. Kui tuled ei vaja, 3D-plaadid tuleb kinnitada otse peamine pinnale.Ärge unustage jätta vahe.Tema hiljem täidad hermeetik värv värvitu silikoonipõhiseid.Kanna mördiga liigesed tuleb õrnalt spaatliga kahjustamise vältimiseks kattega plaadid.Jääb hermeetiline segu eemaldada niiske lapiga. Kui plaatimine koos kolmemõõtmelise kujutise põrandale luua täiesti tasane pind, mida saab kasutada isetasanduv ühendid, mis võivad lamedamaks isegi väikesed kõrguste vahega.

Hooldus!

3D plaadid on lihtne hoolitseda.Puhastage neid niiske käsnaga, siis pühi kuiva lapiga.Ainsaks probleemiks võib olla põhjustatud kasutamist karedat vett.See võib jätta ruudule tahvel.Ja et vältida vajadust puhastada tahvel lisada spetsiaalne veepehmendid.Pea meeles, et plaadid tuleb käsitseda väga ettevaatlikult, sest selle ülemine kiht võib kergesti vigastada.Iga nullist või lõhestatud võivad täielikult või osaliselt moonutada tervikpilti.Peale selle, nagu deformeerumise tulemusena, plaadid võivad kaotada oma läikiva. Kuid kõik tootjad 3D-plaadid kindel, et nõuetekohase hoolduse, need plaadid ei kesta kauem kui 25 aastat, säilitades kõik oma omadused.

3d plaat

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *