Suured pildid interjööris!

Kunsti fotograafia või suured pildid interjööris  — suurepärane võimalus anda stiilne puudutage on kujundatud peavoolu uusimaid suundumusi interjöör. Või ise tugevneda keskkond büroo ja korteri. Viimastel aastatel on huvi fotode nagu vene kunsti on tohutult kasvanud kogu maailmas — efektne pildid olid aktiivselt koguda muuseumide ja era-kogujad. Autori pildid täna müüakse enampakkumisel, ja hind on mõnede tööde peaaegu tuleb kallis teosteks maali ja graafika. Kuid kaunistada majutust saab ja oma pildidega, millised tulevad puhkust. Tähtsam on teada kuldsed reeglid postitad fotod interjööri. Spetsialistide arvates interjöör foto — mõiste on üsna tinglik. Põhimõtteliselt osa kujundusest võib muutuda iga foto. Peamine tingimus — see peab olema pilt, mis on hea vaadata, mis ei ärrita sind ja ei kehti masendusse. Amp’pidage meeles, et valida pilt, valid pildi, mida saad eksisteerida üsna pikka aega. On arusaadav, et kõige parem on kodu kaunistamiseks sobivad maastikud, teose lähivõtterežiimi (taimed, putukad, efektsed detailid) lemmiklooma portreed. Teiselt poolt valitud pilt peab harmooniliselt sobima inter’jer. Teisisõnu, oluline on korrelatsioonis pilt värvi palett oma eluaseme, samuti mõõtmetega tuba, raami lõpuks…

Suured pildid interjööris2

Vastavalt disainerid, enamik inimesi on veendunud, et foto on lihtsalt riputada seinale, aga tegelikult on kõik palju keerulisem ja õhem. Stereotüüp, et pilt võib eksisteerida üksnes klassikalises variandis: fotopaber, paspartuuga, raam, ammu minevikus . Näiteks inter’sisemuse stiilis hi-tech, kus primaarsed elemendid decor on alumiinium ja klaas, asjakohased täiesti muud tingimused eksponeerimine pilte. Siin pilt muutub kohta’ulatuslik lisaseade, võib painutada või, vastupidi, paljastama nagu pärgamendirull, ripputavad on rida kalanduse või metallist trossidega, rõhutatud tagaküljel. Ilmselt see kõik sõltub fantaasia disainer. See on põhjus, miks, muide, spetsialistid soovitavad osta fotod kaunistavad inter’interjööri eri galeriides — seal teile, et mitte ainult aitavad valida filmi, kuid annavad nõu, mida temaga teha: kuidas paremini korraldada interjööri, kuidas võita, asjatundlikult tutvustada.Muidugi, mida eksponeeritakse kodus pildid võivad olla väga erinevad kvaliteedi ja hinnaga. Ülemine piir on siin, võib-olla mitte täielikult, ja kes on otsustanud kaunistada oma eluaseme pildidega, siis tuleb eelnevalt otsustada seda, kui palju on valmis kulutama trükkida ilu. Nii, kollektsioni autori markeeringuga (või, sest see on sageli nimetatakse spetsialistid, vintage ‘ i print) võib olla paar tuhat dollarit, aga saab väärilise koha kalli inter’ери. Muide, hiljuti selline pilt muutub omistada mitte ainult elamu inter’еров, kuid kontorite ja tajuda element prestiiži, kui kallis eksklusiiv mööbel. Sageli rolli imago tarvikud esinevad ka foto tööd meistrid XIX ja XX sajandil, mis on ostetud oksjoneid. Muidugi, ka sisekujunduses’jer saab kasutada hiljem printida autoriõiguse negatiivsus. Sellised pildid on tehtud maksimaalselt eesõigustatud juurde originaalne aega.

 

Suured pildid interjööris3 Suured pildid interjööris4

On interjööri saab kasutada mitte ainult autoriõigusega tööd fotograafid, vaid lihtsalt meeldisid pildid, mis on spetsiaalselt trükitud konkreetse inter’jer. Sageli kliendid või nende nimel disainer pööratakse erilist fotod või omandavad pildid Interneti kaudu.Kuid parem inter’єрні pildid siiski osta kunsti galeriid. Esiteks, see on garantii, et töö tõepoolest on kunstiline väärtus. Teiseks, galerii kontrollib ringlus, ja see tähendab, et sa ei näe sama pilt igas teises korteris. Peaasi, et isiklikult teile valitud oma seina pilt oli mugav.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *