TARK MAJA

Meie tervisi ja töövõime sõltub paljuski tingimuste mikrokliima ja õhukeskkonna elamu-ja avalikes ruumides. Vähemalt küllastus hoonete kütmiseks ja vee-вентиляционными süsteemid, valgustuse ja tehnikaga электробытовых seadmete kaasaegne maja muutub üha raskemaks. Automaatika võimaldab mitte ainult kontrollida ja juhtida kogu maja, kuid ei saa hoolitseda meie tervist’i.

Juhtimiseks kasutatakse andureid, mis jälgivad pidevalt sõidusuunda hetkeseisu mikrokliima majas, samuti juhtimise tööriistad — lülitid ja paneeli. Süsteem toimib:

  • kvaliteedijuhtimise õhu (temperatuur, niiskus, озонирование) olenevalt aastaajast ja kellaajast;
  • profiili ventilatsiooni automaatse avamise aknad;
  • juhtimine poolt radiaatorid kütte
  • juhtimine soojustatud põrandad;
  • automaatne säilitada temperatuuri ja niiskuse erivahendite (veinikelder, raamatukogu, galerii jne
  • avariiline seiskamine küttesüsteem

 

Seejuures on igas kaasaegses majas kütte -, ventilatsiooni-ja kliimaseadmed töötavad jahutus peal, küte alt ja juurdevool / ringleva õhu puhtamaks.Seaduste järgi on füüsika soe õhk tõuseb üles, vaid sellepärast, küte elemendid majas (radiaatorid ja soojad põrandad) on paigutatud nii, et õhk oli kuhu ronida. Küte elemendid võivad olla elektri-või kasutatakse kütteaine (vesi), sõidab läbi torude.Radiaatorid on pandud all iga akna ja suurtes ruumides on mõistlik kasutada » konvektsioon» parema õhuringluse ja kiire plokisoojendi ruumi. Kiirus õhuringlus reguleeritakse automaatselt.Ööpäevaringne kontrolli küttesüsteemiga välista tekkimist ja arengut avarii. Rike üks tippe küttesüsteem ei mõjuta üldist turvalisust. Veevarustuse soe põrand lõpeb juhul, kui ei läbimurre torud, ja juhul, elektripliit sugude vahel toimub täielik. Peatus küttesüsteemide kaasas оповещением kohta hädaolukorras. Süsteem «tark maja» — see on integreeritud lähenemine, p’ühtekuuluvustunne on kütte -, ventilatsiooni-ja kliimaseadmete juhtkonna tasandil. Tema ette algoritmide töö, mis võimaldavad säilitada määratud seaded õhu ja erinevate kliimavöötmete ruumides minimaalse energia.

www.pinglaed.ee

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *