Värv interjööris –KULD

Kuld — üks vanimaid sümboleid rikkust ja võimu. See filadelfiasse jõudis, saatis teda kuningad ja inimestel, neil oli kaunistatud templid ja paleed. Kui müütiline riikides üldine heaolu, arvates vana, maja ehitatud puhtast kullast, ja puud звенели kuldsed lehed. Vaatamata möödunud sajandi ja aastatuhande inimeste vastu seda metalli vähe muutunud. Kui varem riigi rikkust mõõdetakse kulla varu ja milliarderiid kaunistada oma toad  kuld «vidinate» kaalub kümneid kilo. Kuid koht on kuldne leidub ja inter’ери ise tavalise kodu. Et selle kasutamine oli mõõdukalt ja muide.

Omal ajal kollane ajakirjandus väga armastas meenutada kuldne сантехнике jaht miljardär Onanssisiga . Sellist luksust muidugi muljetavaldavad, kuid põhjustavad tunne piinlikkust, sest nende omanikele. Ja kui silver nõud lauale paneb austust, siis kuldne troon elutuba — pigem arvamus puudub maitse.

kuld interjooris

Siiski ei maksa arvata, et suur hulk kulla interjööri kindlasti märk kitši. See materjal leiab väärika koha tänapäeva disaineri kunst. Mida rohkem püüab kunstiline mõte ületada takistusi aega ja põgeneda tulevikku, seda enam nõutud muutub see väärismetalli. Sest peale oma ilu, kuld on üks kõige kõrgtehnoloogilisi materjale. Kõik vormid on saadaval tehtud välja toodete ja püsivus materjali teema võimaldab salvestada atraktiivne välimus ei ole ühe kümnendi jooksul.

Väljendusrikas kaasaegse aktsent omandavad tooted, mis sobivad kokku kuld ja valge metall, näiteks, hõbe või plaatina. Selline kate näeb välja timedam . Lisaks on üha enam disainerid kasutavad looduslikku kuld luua kunsti kollaažid, mis kaunistavad seina nagu lugupeetud kontorid, nii era-korterid.Kohati isegi üks või kaks eset, mis on tehtud kullast, annab inter’jer viimistletud, harmooniline välimus, mis võimaldab disainer täielikult väljendada ideed ruumid. Selles mõttes kuld on unikaalne materjal.

kuld interjooris3   kuld interjooris4

Kuld on sageli seotud raskuse all (sama valge metall millegipärast tundub meile kergemini). Siis nagu juba ammu teada on tehnoloogia, mis võimaldab ühendada kasutades seda materjali interjööri  mistahes kogustes, andes talle enneolematu lihtne. Lehtkuld — see on väga õhukesed metall-lehed kuldset värvi, mida kasutatakse dekoratiiv viimistlus peaaegu kõiki pindu. Termin «lehtkuld» pärineb sõna «susalam» — isik, väline pind. Abiga selle iidse tehnoloogia meistrid on loonud ja loovad ei ole lihtsalt disaini asju, kuid on tõelised kunstiteosed. Tänaseks turul on üsna vähe ettevõtteid ja vaba kunstnikud, kes töötavad selle materjaliga. Tehnoloogia ise on järgmine. Puhastatud, kaetud pinnas ja spetsiaalse lakiga pind on laotud väga õhukesed plaadid ja tasandab spetsiaalse harjaga. Plaat on välja antud kujul «raamatuid», kus on kuldne «leht» paigaldati pärgament. Kaal «raamatud» sõltub paksusest «kirjad»ja mis tüüpi kuld. Sise tööd tavaliselt kasutatakse plaat väiksema paksusega. Pindade jaoks, aldis välistele mõjudele, paksusega plaadid suureneb, kuigi sel juhul on «kirju» mitu korda õhem juustest!Saada erinevaid toone kulla lisada vask või hõbe. Vask annab punakas-oranžid toonid. Ja lisaks hõbeda kulla sulamist muutub kirkaks. Mis kõige tähtsam — kõik kuldne  pind kindlasti peab olema ühe tooni.  Tavaliselt pind, kaetud kuldne  kulla, töödeldud spetsiaalsete lakid, kes peale kaitsva funktsiooni, annavad teemadel toon üllas antiikajast. Viimasel ajal on laialt levinud sai originaalse meetodi kasutamise  kuld — appliqués seinad. Täidetud vintage või kaasaegses stiilis, need kuldsed mustreid on võimalik elustada inter’is ja saada selle «tipphetk»lõppedes üldist kompositsiooni rõõmsameelne kuldne noodile.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *