Mis on täpsemalt vesipõrandaküte?

Vesipõrandaküte on üks tänapäevasemaid küttejaotusvorme. Sellisel juhul on meie eluruumide põrandatesse paigutatud kindla süsteemi järgi spetsiaalne veetorustik, kus ringleb küttevesi nagu radiaatorites. Järjest olulisemaks on muutunud küttesüsteemi säästlikkus, kujundustingimused. Kuna põrandapindala ruumi kohta on oluliselt suurem kui radiaatoripindala, siis on võimalik oluliselt väiksema energiakuluga saavutada vajaminev ruumitemperatuur.Ehk radiaatorid vajavad oluliselt kõrgemat (+55°…+75°) küttevee temperatuuri, mis on 30–50% rohkem võrreldes põrandaküttega (+35°). Selles seisneb nende küttejaotusefektiivsuse põhiline erinevus. Lisaks räägib põrandakütte kasuks optimaalsem temperatuuri jagunemine. Õigesti projekteeritud ja paigaldatud vesipõrandakütte puhul on pinna temperatuur põrandal väga ühtlane (maksimaalne pinna temp. +28°…+30° ). Erinevused ruumi eri osades (akende ja toa siseseinte läheduses) on minimaalsed. Radiaatorkütte puhul on pinnatemperatuur ca +45°…+50°, radiaatori kohal +35°, lae all +23°…+25° ja põrandal +19°.

Paigaldus teostatakse volitatud paigaldaja poolt. Hinnale lisandub jaotuskollektorite kappide paigaldus, avade tegemine konstruktsioonidesse ja nende sulgemine, elektriinstallatsioonitööd, segusõlmede ehitus ja süsteemi ühendamine kütteseadmega.

водяной пол 1

Ostes sooja põranda valik taandub ühele on kahte tüüpi: veetaseme või elektriline. Kõige levinud elektri soojad põrandad. Nad, sõltuvalt täitmise, tulevad kaabel, film ja varraste. Ja põhimõttel kütte — konvektsioon ja infrapuna. Infrapuna on lähedal keskkonna eeliseid: lihtne ioniseerimine, antiallergiline  mõju, ei kuiva õhku ja mööbel, ühtlaselt temperatuur kõrgusega ruumid.
Põrandad on varustatud infrapuna kütte — Piisavalt noor alamkategooria soe soost. Film annab võimaluse seada infrapuna põrandaküte isegi sellised капризные põrandakatted nagu laminaat Seejuures ei ole vaja nii aeganõudev, «räpane» ja kallis tehnoloogiline protsess nagu tasanduskihi. Nii film soe põrand võib määrata ka ajal, kosmeetiline remont. Ja valik on valik komplekti erinevate võimaluste ja sihtkoha rahuldab iga ostja.

Vesi soe põrand (ВТП) on täna üks kõige tavalisemaid küttesüsteemide, on paljude tehniliste ja teenuse eelised võrreldes traditsiooniliste радиаторными süsteemidega. Paigaldus kütte-põhise süsteemi soe põrand vett seda võib läbi viia mis tahes objektidel: eraldi kotedžid, kortermajad, haldus-jaolmejäätmeidhoone.
Soe põrand algab hüdrauliline ja теплотехнического arvutamise toodetud teatud Tellija aluspinna tasandamiseks katted! Nõus et soojusjuhtivus plaadid ja laminaat erinevad soojusjuhtivus. Vastavalt pinna temperatuur soost ja vastupanu iga hinged koguja sooja põranda tuleb arvutada eraldi ja tasakaalus üksteise suhtes (vesi voolab kontuuri suurim takistus).

Kasutades süsteemi vesi soe põrand et küte oma kodu Saad mugavat soojust mis toimub alt üles. See kehtib eriti esimesel korrusel ja põrandad, mis on paigutatud üle ei mitte kuumutuda. ruumidega. Vesi soe põrand loob optimaalsed tingimused viibib inimene siseruumides, ei kuivata õhku, nii et temperatuur pinnal sugu ei ületa +28-30 C, mis vastab kõigile sanitaarnõuetele. On eksiarvamus, et soe põrand võib töötada ainult siis, kui muu süsteem eelsoojendus, mis tagab mugava temperatuuri pinnal põrand. Läbi on mõned inimesed kahtlus viidata süsteemi vesi soe põrand nagu täielik küttesüsteem. Põhjuseks on asjaolu, et paigaldamisel selle süsteemi häda-montaaz, kõik teevad ilma arvutused. Loomulikult pärast sellist lähenemist ei kohta, milline garantii tööle süsteemi madalatel temperatuuridel ei saa minna tegemist, paigaldaja ei võta vastutust, et süsteem vesi soe põrand saab töö nagu küttesüsteem ilma radiaatorid.

Soe põrand võib olla paigaldatud igas ruumis: korteri -, büroo -, spordisaalis, ujulas, töökojad. Põrand paigaldatakse all кафельную plaadid, laminaat, linoleum jt erinevalt tavalistest küttesüsteemide soe põrand ei pea kirjutama kui inter’is, mis on üks tema teened on visuaalne puudumine kütteseadmete. Saadaval soojade põrandate ütleb ainult seina termoregulaator või kapp. Kontrollida töö ja temperatuur kütte saate kaugjuhtimise teel, telefoni teel või interneti kaudu.

Paigaldamisel ja lähemale üksteist puhastatakse черновом põrandale paigaldatakse soojustus ja kui abi montaaživahu kinnitatakse kuumutusplaat sektsioon. «Külmad otsad» võtke vastu seina’liidu kaugjuhtimisega termostaadid. Kõrval on tulevikus koht paigaldus termostaadi kahe niit нагревательного kaabli pannakse гофрированную toru paigaldada andur temperatuuri. Soovitav on koostada plaan, millega pildiga kohti millega haardest ja termoluk, see on kasulik, kui remont vigastuse korral oma süsteemi.

Sektsioon kontrollida tester terviklikkust, siis tehakse täide tsementi liivi tasanduskihi paksus on 3 cm. Et vähendada paksuse tasanduskihi kasutatakse nurjatud isolatsioonimaterjalid.

водяной пол 2

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *